فیوز

فیوز

فیوز نوعی رزیستور مقاومتی است که به عنوان وسیله ای وابسته برای حفاظت از جریان بالا عمل می کند و می تواند منبعی برای جریان باشد. فیوز یک قطعه ی ضروری برای سیم های فلزی یا نوار هایی است که هنگام عبور جریان بالا از آنها ذوب می شوند. فیوز کاردی جریان اضافی را قطع می کند و از آسیب های جدی که باعث آتش گرفتن و داغ شدن بیش از حد می شود جلوگیری می کند. همچنین فیوز HRC وسیله ای است که جهت حفاظت از جریان بالا در سستم های الکترونیکی برای محدود کردن تهدید ها برای زندگی بشر و خسارت ها ضروری میباشد. فیوزها در رنج های متفاوتی از جریان و ولتاژ تولید می شوند. اگر جریان عبوری از فیوز شنت بالا باشد فیوز کف خواب می سوزد و این اتفاق ، موجب شکست مدار و قطع وسیله می شود.

برخی از زمینه های کاری پیمان الکتریک

پیمان الکتریک ارائه دهنده انواع لوازم برقی و اتوماسیون صنعتی با بهترین کیفیت و اطمینان در خرید می باشد.

محصولات قابل ارائه پیمان الکتریک

در بخش زیر می توانید محصولاتی که توسط کارشناسان ما قابل ارائه می باشد را مشاهده نمایید.

طبقه بندي هاي فرزند

فیوز Bussmann

شرکت باسمن تولید کننده انواع فیوز فیوز فشار قوی یا high voltage ،فیوز 1 الی 1000 آمپر ، فیوز شنت ، فیوز استوانه ای فیوز کاردی، فیوز HRC

فیوز های نوع T یا فیوز های پایه ادیسونی، این نوع فیوز ها مناسب برای استفاده در جاهایی که فیوز ها دستکاری نشده باشد. فیوز های رتبه بالا تر به فیوز های گفته می شود که ناحیه کاری بالاتری دارند. ولی اگر در این مدار ها برای زمان زیادی استفاده شود به علت عمل کرد نا مناسب امکان دارد که باعث ایجاد حادثه شود.

مشاهده موارد...

فیوز (سیبا) Siba

بازرگانی پیمان الکتریک ارائه دهنده انواع فیوز سیبا Siba فشار قوی در رنج های 6kv و 12kv و 24kv و 30kv ساخت کشور آلمان

مشاهده موارد...