ترانس دیوسر

ترانس دیوسر

ترانسدیوسر ها مبدل هایی هستند که برای تبدیل انرژی از یک شکل به شکل دیگر استفاده می شود و انرژی ورودی را به انرژی خروجی تبدیل می کند . مانند تبدیل انرژی الکتریکی به مکانیکی و بلعکس. استفاده از ترانسدیوسر ها بسیار گسترده است . عنصر بهره وری یکی از فاکتورهای مهم در سنجش ترانسدیوسر ها می باشد که بر اساس نسبت انرژی خروجی به ورودی محاسبه می گردد. نمیتوان گفت که ترانسدیوسر ها دارای بهره وری 100% هستند،ولی هرچه میزان انرژی خروجی نسبت به انرژی ورودی بیشتر باشد می توان گفت که ترانسدیوسر از بهره وری بیشتری برخوردار است.

برخی از زمینه های کاری پیمان الکتریک

پیمان الکتریک ارائه دهنده انواع لوازم برقی و اتوماسیون صنعتی با بهترین کیفیت و اطمینان در خرید می باشد.

محصولات قابل ارائه پیمان الکتریک

در بخش زیر می توانید محصولاتی که توسط کارشناسان ما قابل ارائه می باشد را مشاهده نمایید.

طبقه بندي هاي فرزند

ترانس دیوسر جریان

شرکت IME ایتالیا تولید کننده انواع ترانس دیوسر جریان (Current Trancduser) ، ترانس جریان(CT) ، میترهای اندازه گیری می باشد. ترانس دیوسر جریان (مبدل) می تواند با دریافت ورودی های مختلف و تبدیل انواع سیگنال های آنالوگ با دقت بالا مورد استفاده قرار گیرد همچنین با پشتیبانی از سیگنال ها و رنج های مختلف اندازه گیری در خروجی می توان خروجی به دست آمده را در نمایش گرها ، سیستم های PLC و تجهیزات کنترلی مورد استفاده قرار داد.

مشاهده موارد...

مولتی فانکشن میتر - پاور آنالایزر

شرکت IME ایتالیا تولیید کننده انواع مولتی فانکشن میتر -پاور آنالایزر جهت اندازه گیری وات ، وار، ولتاژ ، جریان، کیلو ولت آمپر با قابلیت اتصال مبدل های تبدیل MODBUS,PROFIBUSS,RS485,RS232 و به همراه خروجی انالوگ به صورت تک کاناله و دو کاناله.

پاور آنالایزر‌های چند منظوره یا Power Analyzer Multi-Function (مولتی فانکشن) همانطور که برای کنترل و اندازه گیری انرژی استفاده می‌شوند، می‌تواند برای تجزیه و تحلیل هارمونیک‌ها و چرخش فاز نیز استفاده شود. با توجه به زمینه استفاده، پاور آنالایزر‌ها در انواع مختلفی وجود دارند. یکی از انواع آنها ، پاور آنالایزر‌های بست دار است که برای تعمیر، نگهداری بازرسی و تجزیه تحلیل سیستم‌های قدرت هستند و میزان جریان را به طور غیر مستقیم اندازه گیری و تجزیه تحلیل می‌کنند و این امکان را به کاربر می‌دهند که بدون آنکه مولتی فانکشن را در مدار قرار دهند قادر خواهند بود که به اندازه گیری و آنالیز قدرت بپردازند.

انواع پاور آنالایزر شامل: پاور آنالایزر nemo96hd+ ، پاور آنالایزر MF96021، پاور آنالایزر NEMO D4-Dc، پاور آنالایزر NEMO D4-e، پاور آنالایزر NEMO D4-L+ ، پاور آنالایزر NEMO D4-b

مشاهده موارد...

ترانس دیوسر اکتیو و راکتیو

شرکت IME ایتالیا تولیید کننده انواع ترانسدیوسر اکتیو و راکتیو می باشد ترانسدیوسر توان اکتیو سه فاز (Active power) و ترانسدیوسر راکتیو (REACTIVE POWER)جهت تبدیل مقادیر خوانده شده توان مصرفی قابل استفاده می باشد.

مشاهده موارد...

ترانس دیوسر ولتاژ

شرکت IME ایتالیا تولید کننده انواع ترانس دیوسر ولتاژ (Voltage Trancduser) ، ترانس جریان(CT) ، میترهای اندازه گیری می باشد. ترانس دیوسر ولتاژ می تواند با دریافت ورودی های ولتاژ مختلف به صورت تک فاز و سه فاز با پاسخگویی 100 میلی ثانیه در خروجی رنج های مختلف را ارائه دهد و می توان خروجی به دست آمده را در نمایش گرها ، سیستم های PLC و تجهیزات کنترلی مورد استفاده قرار داد.

مشاهده موارد...