سرج ارستر

سرج ارستر

کمپانی Iskra در سال 1946 تاسیس گردید. همچنین کمپانی Dehn در سال 1980 ، توسط Philip Dehn، تاسیس گردیده است. این کمپانی ها در زمینه تولید و ارائه انواع ارستر دیتا ، ارستر کلاس B+C ، ارستر کلاس C ، ارستر کلاس B ، ارستر کلاس C+D ، ارستر کلاس D ، ارستر DC و ارستر فتوولتاییک فعالیت می نماید. در حال حاضر این کارخانه ها از بزرگترین کارخانجات در زمینه تولید انواع ارستر در جهان می باشند.

برخی از زمینه های کاری پیمان الکتریک

پیمان الکتریک ارائه دهنده انواع لوازم برقی و اتوماسیون صنعتی با بهترین کیفیت و اطمینان در خرید می باشد.

محصولات قابل ارائه پیمان الکتریک

در بخش زیر می توانید محصولاتی که توسط کارشناسان ما قابل ارائه می باشد را مشاهده نمایید.

طبقه بندي هاي فرزند

کلاس B

این ارسترها به عنوان حفاظت اولیه در برابر صاعقه با تحمل جریان KA 100 (کیلو آمپر) مورد استفاده قرار می گیرد.

این نوع از سرج ارستر به منظور محافظت از دستگاه های الکترونیکی در برابر جریان گذرای ناشی از رعد و برق استفاده می شود و دارای بهره وری و اثر بخشی بالایی می باشد. این سرج ارستر تک قطبی می باشد و برای حفاظت از تاسیسات برقی و تجهیزات الکترونیکی در هنگام اضافه ولتاژ و یا جریان رعد و برق مستقیم مورد استفاده قرار می گیرد و دارای ظرفیت تخلیه بالایی می باشد و برای استفاده و نصب IV نیز مناسب می باشد.

مشاهده موارد...

سرج ارستر کلاس C | ارستر تک پل و سه پل

این ارسترها برای محافظت در مقابل سوئیچینگ می باشندکه به عنوان حفاظت ثانویه در مقابل اضافه ولتاژ عمل می کنند و ولتاژ نشتی از ارسترهای کلاس B را حذف می نمایند و همچنین ولتاژهای ناشی از سوئیچینگ، بر روی شبکه برق قدرت را به زمین منتقل می نماید.

سرج ارستر کلاس C طوری طراحی شده است که رابط میان هادی سیستم الکتریکی و و زمین باشد و میزان اضافه ولتاژ در دستگاه الکتریکی را کاهش دهد. سرج ارستر کلاس C تک قطبی بوده و برای محافظت از تجهیزات الکتریکی در هنگام تغییر ولتاژ ناشی از رعد و برق به کار میرود. این سرج ارستر به دلیل آنکه دارای وریستور اکسید فلزی می باشد از ظرفیت تخلیه بالایی برخوردار است.

ارستر تک پل

این ارسترها می توانند همراه با یک فاز و یک نول باشند که می توانند در دسته بندی کلاس C و کلاس B قرار بگیرند

یک خروجی کنتاکت نرمالی اپن جهت plc دارا 

ارستر سه پل

این سرج ارسترها که به صورت سه فاز هستند همراه با سه پل و یک نول هستند که قدرت بالاتری دارند که می توانند در دسته بندی کلاس C و کلاس B+C قرار بگیرند و دارای یک خروجی کنتاکت نرمالی اپن جهت plc .باشند

 

مشاهده موارد...

کلاس D

جهت تکمیل و مقابله با اضافه ولتاژ از این نوع ارسترها استفاده می گردد.

سرج ارستر کلاس D در خطوطی که دارای ولتاژ پایین می باشند مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع ازسرج ارستر نمی بایست در معرض مستقیم رعد و برق قرار گیرد. سرج ارستر کلاس A برای تغییرات جزئی جریانs µ 20/ 8 با حد اکثرپیک 5kv طراحی شده است.

مشاهده موارد...

سرج ارستر کلاس B+C | ارستر تک فاز و سه فاز

این نوع ارسترها بالاترین حفاظت را در حالت اضافه ولتاژ ناگهانی دارا می باشند و در تابلو سازی، مخابرات، مراکز صنعتی و نظامی مورد استفاده قرار می گیرند. امروزه بیشتر از این ارسترها استفاده می شود.

سرج ارستر کلاس B+C برای حفاظت از سیستم های الکتریکی در زمان توزیع ولتاژ پایین ناشی از رعد و برق و یا سوئیچ داخلی دستگاه های الکترونیکی مورد استفاده قرار می گیرد. ویژگی این نوع از سرج ارستر آن است که به هنگام تخلیه جران اضافی گاز های داغ یونیزه صادر نمیکند بنا بر این نیاز نیست که از وسایل قابل اشتعال دور نگاه داشته شود.

ارسترهای کلاس B+C از نوع سرج ارستر سه فاز هستند.

سرج ارستر سه فاز

سرج ارستر سه فاز وسیله ای است که برای حفاظت از انواع تجهیزات الکترونیکی ، مخابراتی و سولار و... به کار برده می شود و به صورت سه پل بوده که از سه فاز و یک نول تشکیل شده اند . در واقع توانایی یک سرج ارستر سه فاز در محدود کردن اضافه ولتاژ های ناگهانی از طریق منحرف کردن جریان صاعقه به سیستم ارت می باشد.

سرج ارستر سه پل مدل V20-C 3+NPE+FS

سرج ارستر سه پل مدل V50-3+NPE+FS-280

سرج ارستر سه پل مدل V25-B+C 3+NPE+FS 

سرج ارستر تک فاز

این سرج ارستر ها به صورت تک پل بوده که از یک فاز و یک نول تشکیل شده اند که جهت انتقال جریان اضافی ناشی از صاعقه در هنگام اصابت به ساختمان  استفاده می شوند. 

در هنگام صاعقه ارسترهای سه فاز یا سه پل قدرت بیشتری را در انتقال اضافه ولتاژ دارند.

سرج ارستر تک پل مدل V20-C 1+NPE+FS

سرج ارستر تک پل مدل V20-C 1+FS-280

سرج ارستر تک پل مدل v25 B+C 1-280

مشاهده موارد...

کلاس C+D

این ارسترها برای محافظت در مقابل سوئیچینگ می باشندکه به عنوان حفاظت ثانویه در مقابل اضافه ولتاژ عمل می کنند و ولتاژ نشتی از ارسترهای کلاس B را حذف می نمایند و همچنین ولتاژهای ناشی از سوئیچینگ، بر روی شبکه برق قدرت را به زمین منتقل می نماید.

سرج ارستر کلاس C طوری طراحی شده است که رابط میان هادی سیستم الکتریکی و و زمین باشد و میزان اضافه ولتاژ در دستگاه الکتریکی را کاهش دهد. سرج ارستر کلاس C تک قطبی بوده و برای محافظت از تجهیزات الکتریکی در هنگام تغییر ولتاژ ناشی از رعد و برق به کار میرود.

مشاهده موارد...

ارستر دیتا

این نوع ارسترها برای حفاظت از خطوط کابلهای شبکه RF و کابلهای سری CAT5 و CAT6 ، جهت حفاظت در مقابل رعد و برق و صاعقه و همچنین برای حفاظت از دوربین ها مورد استفاده قرار می گیرد.

مشاهده موارد...

ارستر فتوولتاییک

این نوع ارسترها برای حفاظت از انواع پنل های خورشیدی، اینورتر خورشیدی، سلول های خورشیدی، اینورتر DC و همچنین جهت حفاظت در مقابل رعد و برق و صاعقه مورد استفاده قرار می گیرد.

مشاهده موارد...